Susisiek per SKYPE

Organizuojami konkursai

Mergvakaris ir bernvakaris sex shop'e!
Gegužė, birželis – tai metas, kai bene kiekvieno kalendoriuje rastume suplanuotą bernvakarį ar mergvakarį. Nesvarbu, ar savo, ar draugo, draugės, kaimyno, bendradarbio, vaikystės draugo – ši šventė visados turi būti įsimintina, smagi, kupina nuotykių ir linksmų potyrių. Tačiau išlydėtuvės į santuokinį gyvenimą turėtų būti ir pamokančios, informatyvios – todėl mes siūlome savo atnaujintą mergvakario ir bernvakario programą mūsų sex shope. Dešimtys kompanijų, įtraukusių į savo šventės programą apsilankymą pas mus, neliko nuviltos ir išsinešė pačius geriausius įspūdžius. Ko galima tikėtis atvykus..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Kaip parašyti Intymu.com parduotuvei puikų atsiliepimą apie sekso prekę
  Kaip parašyti gerą, tikslų bei išsamų sekso prekių aprašymą/įvertinimą? Visų pirma, prekę panaudokite ne vieną kartą. Pirmas įspūdis kartais gali būti klaidingas, keistas, ne iki galo atsiskleidžiantis visas prekės galimybes, funkcijas ir pan. Kai įsitikinsite, kad panaudojote prekę ir supratote iki galo, ką jaučiate – pirmyn vertinti prekės!   Paskaitykite prekės aprašymą ir pagalvokite, ar turite ką nors paminėti, kas nebuvo paminėta anksčiau – gal tai apgaulingas dydis, o gal nepaminėta kokia nors funkcija? Pirmyn – informuokite kitus pirkėjus ir pasidal..
skaityti daugiau
(1) komentarų
Mergvakaris/Bernvakaris Suomiškoje pirtyje
Artėja geriausio draugo(-ės) ar artimojo(-osios) vestuvės, o priešvedybinė šventė dar nesuplanuota? Norisi kažko kitoniško, įdomaus, neprailgstančio, tačiau kartu ir stebinamčio? Tuomet turime pasiūlymą kaip tik Jums. Nesukite galvos kaip įkaitinti linksmiausią būsimos jaunosios ar jaunojo vakarą, tuo pasirūpinsime mes ! Papildykite mergvakarį ar bernvakarį programa suomiškoje pirtyje, kur Jūsų lauks šmaikštūs žaidimukai, intymių prekių pristatymas ir, žinoma, suomiška pirtelė! Renginio metu atsakysime į visus Jūsų klausimus, supažindinsime su intymių prekių pasauliu ir papasakosime jų ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Pradžiugink būsimus jaunuosius mergvakariu ar bernvakariu sex shop‘e!
Prasidėjus vestuvių karštinei nežinai kaip nudžiuginti nuotaką ar jaunikį? Pradžiugink būsimus jaunuosius mergvakariu ar bernvakariu sex shop‘e! Vestuvės viena gražiausių švenčių, kuri supa bene kiekvieną, o ypač šiltuoju metų sezonu! Draugai, pažįstami, artimieji ar kaimynai, visai nesvarbu kas Jūsų aplinkos rate jau planuoja vestuvinę šventę, ieško tobulų suknelių ar kostiumų ir kraustosi iš proto nuo vestuvinio šurmulio. Būtent dėl šios priežasties tiesiog privalu priminti jauniesiems ką reiškia žodelis LINKSMINTIS! O bernvakaris ar mergvakaris puikiai padeda atitrūkti nors vienai die..
skaityti daugiau
(0) komentarų