Susisiek per SKYPE

Sekso prekių naujienos

We-Vibe 4 Plus - išmanioji naujovė!
Revoliucinės, pasaulį sužavėjusios „išmaniosios“ sekso prekės jau Lietuvoje!  Džiaugiamės pristatant populiariausią vibratorių poroms We-Vibe 4 su patobulinimu – We-Vibe 4 Plus, valdomas programėle tiesiai iš jūsų išmaniojo telefono. Įspūdinga, ar ne? Šis, populiarumą visame pasaulyje pelnęs porų vibratorius nuo šiol yra valdomas išmaniaja We-Connect programėle, kurioje rasite daug naujų funkcijų, leisiančių valdyti vibratorių tiesiai iš išmaniojo telefono Bluetooth ryšiu. Programuokite, kurkite, eksperimentuokite – dabar žymiai daugiau galimybių patirti naujas malonumų bangas iš We-Vi..
skaityti daugiau
(0) komentarų
"50 Shades of Grey" karštinė - erotinis romanas ir sekso prekės.
Kol pasaulis džiūgauja ir eina iš proto dėl perkopusios „Hario Poterio“  pardavimų rekordus knygos „50 Pilkų atspalvių“, pasaulio parduotuvių lentynas, kurios parduoda sekso prekes  jau papuošė išskirtinė sekso žaisliukų kolekcija, sukurta pagal erotiniame romane minimas sekso scenas ir „įpintus į veiksmą“ žaislus. Nors į Lietuvą naujienos atkeliauja lėčiau, tačiau Intymu.com jau kurį laiką prekiauja bene visa išleista sekso prekių „50 Pilkų atspalvių“ kolekcija , kuri įgauna vis didesnį populiarumą. Tačiau galime paminėti, kad nors ir dažniausia šio romano skaitytoja yra moteris, ta..
skaityti daugiau
(0) komentarų
3 žaisliukai, kuriais galite mėgautis ir už miegamojo ribų!
Nors mes dar tik įpusėjame griaudami visus tabu, liečiančius sekso žaisliukų naudojimą, progresas yra – vis daugiau ir daugiau porų ir vienišių nesidrovi ir įsigyja sekso žaisliukų naudojimui tiek vienumoje, tiek aistringų akimirkų kartu metu. Daug kalbėjome apie porų vibratorius, aptarėme vibratorių tipus, koks jų tinkamiausias būtent Tau ir t.t. Šiandien aptarsime 3 sekso žaisliukus, kuriais gali mėgautis UŽ miegamojo ribų! Vaginaliniai kamuoliukai      Vaginaliniai kamuoliukai – per pastaruosius metus šokiruojančiai išpopuliarėjusi prekė, kurią perka įvairaus amžiaus..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Analinio sekso žaislai
  Šiandien daugumą moterų „nupurto“ vien nuo minties apie analinį seksą, o dauguma vyru apie jį svajoja. Kodėl taip yra, kad analinis seksas nėra dažnas reiškinys mūsų miegamuosiuose? Dažniausias moterų atsakymas, kodėl jos nenori/nemėgsta analinio sekso yra tas, kad nemalonu, skauda ir baugu dėl organizmo siurprizų. O kodėl vyrus taip traukia analinis seksas? Analinis seksas vyrams patinka dėl to, kad išangė dažnai yra siauresnė nei makštis,jos raumenukai yra tvirtesni ,  todėl malonumas yra žymiai didesnis. Tačiau būtina ir paminėti, kad vyrai tikrai visada stengiasi suteikt..
skaityti daugiau
(1) komentarų
Erekcijos sutrikimai ir maisto papildai potencijai gerinti
Erekcijos sutrikimai – tai skaudi tema, kuri paliečia labai dažną vyrą, nepriklausomai nuo jo amžiaus. Daugumai žmonių atrodo, kad problemos su erekcija gali užklupti tik vyresnio amžiaus vyrus, o to priežastimi gali būti tiesiog senėjimas arba įvairios su juos susijusios ligos. Tačiau nustebtumėte sužinoję, kiek jaunų 20-40 metų amžiaus vyrų negali gyventi pilnaverčio seksualinio gyvenimo, nes nepatiria tvirtos erekcijos. Dažnos erekcijos sutrikimų priežastys yra  baimė patirti nesėkmę, apvaisinti partnerę, būti pašieptam, netikėtai užkluptam, kraujotakos sutrikimai, medžiagų apykaitos s..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Kalėdinės LELO naujienos - puikios dovanos artimiesiems! Tiani 3 ir Ida
Vis dar suki galvą ką padovanoti savo mylimai moteriai arba kaip nustebinti savo vyrą kartu apdovanojant ir save? Ne bėda, nes Kalėdų proga žymiausias pasaulyje sekso prekių gamintojas LELO prieš pat šventes papildė savo asortimentą nepakartojamais žaisliukais, kurie dabar yra funkcionalesni, galingesni, o jau estetiškai – nepavejami nei vienų konkurentų. LELO  gamintojas apima visus geriausiam sekso žaisliukui privalomus aspektus – aukščiausios kokybės medžiagos, iš kurių gaminamos prekės, tyliausi, bet galingiausi motoriukai, aukščiausius apdovanojimus gaunantis dizainas ir, be abejonės..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Kalėdų karštinė ir trumpas interviu su klientais!
Kalėdų karštinė jau spėjo visus įtraukti į dovanų paieškas ir beprotišką pirkimo maniją. Mums tapo įdomu, kokias pikantiškas dovanas renkasi mūsų pirkėjai todėl pakalbinome keletą iš jų. Kaip sugalvojote dovanoti šiek tiek neįprastas, intymias dovanas savo artimiesiems? Ignas, 27 metai:  Mūsų draugų rate metai iš metų gyvuoja tradicija apsikeisti dovanomis su smagia ir juokinga potekste. Esame linksmuolių kompanija, kuriems nėra jokių tabu – esame plačių pažiūrų, todėl nebijome nei vienas kito sunepatoginti arba šiek tiek pašiepti. Todėl Jūsų parduotuvėje atradau smagių fetišisnini..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Karščiausios naujienos intymiai aplinkai ir aistringiems žaidimams! (I dalis)
Karščiausios naujienos intymiai aplinkai ir aistringiems žaidimams! (I dalis) Nors vasara jau artėja link pabaigos, karštis slūgsta tik už langų. Karščiausios naujienos jau beldžiasi į aistros ištroškusiųjų miegamuosius! Jau pabodo silikono dangos žaislai? Norite naujo slydimo pojūčio? Trokštate  naujų seksualių papuošaliukų? O gal nebeužtenka mežiaginių pančių ir norisi kažko tvirto ir dar labiau įkaitinančio atmosferą? Puikiai žinomi gamintojai paruošė sprendimus kaip tik Jums! Naujieji įvairiaspalviai analiniai kaiščiai su Swarovski kristalais. Nuo šiol neprivalote taikytis prie ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Karščiausios naujienos intymiai aplinkai ir aistringiems žaidimams! (II dalis)
Pasiilgote naujovių? Žinomi gamintojai džiugina naujovių ištroškusius aistruolius dar platesniu intymių prekių asortimentu! Naujas slydimo pojūtis, nauji analinės sueties atpalaidavimo būdai, patobulinti ir dar tvirtesni pančiai bei naujasis žaisliukas Jam jau pas mus! Pabodo jau išmėginti lubrikantai? O gal seniai išrasti analiniai purškaliukai kelia diskomfortą ar Jums neveiksmingi? Išmėginkite naująją „Intimate Organics“ seriją ir patirkite ypatingus pojūčius. Intimate Organics išrado naują būdą palengvinti analinę įeitį, pagerinti slydimą bei suteikti šildomą pojūtį išvengiant cheminių..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Intymus gyvenimas – tai viena iš sričių, kuri taip pat kaip ir visos kitos, reikalauja kartais kažko naujo, nematyto, nepatirto, nepajausto – tam, kad neužpultų rutina ir sumažėjęs potraukis partneriui. Kai su mylimuoju ar mylimaja nusprendžiate ką nor išbandyti, dažnai kyla klausimas – ką rinktis? Kas bus tinkamiausia ir maloniausia būten mums? Tad mes šiandieną pristatysime kelis variantus, kuriais gali pasinaudoti pradedantieji (nepatyrę sekso žaislų srityje), pažengę (išbandę vienas kitas sekso prekes) ir ekspertai (turintys gausią kolekciją sekso žaislų, tačiau ieškantys ir toliau kažko n..
skaityti daugiau
(0) komentarų