Susisiek per SKYPE

Sekso patarimai

8 lengvi pratimai vyrams geresniam seksualiniam gyenimui
8 lengvi pratimai vyrams geresniam seksualiniam gyenimui from Sekso_prekes ..
skaityti daugiau
(2) komentarų
G taško stimuliacija - ką reikėtų žinoti?
Nors iki šių dienų mokslininkai ginčijasi, ar išvis egzistuoja tas stebuklingasis moterų G taškas, mes tikime, kad jis egzistuoja, tačiau kaip ir visi kiti geriausi dalykai gyvenime, jis slepiasi moters slapčiausioje gelmėje ir jo paieškoms reikia įdėti pastangų.  Tačiau naujausi tyrimai, atlikti vienos didžiausių sekso prekes parduodančios kompanijos, atskleidė, kad net 55% vyrų nėra atradę savo partnerės G taško, ir 36%  respondentų net nežino, kas tai. Nors paslaptingojo G taško paieškos gali būti sudėtingos, neverta niekados nuleisti rankų. G taško orgazmas gali būti toks, ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Išlaisvinkite savo erotines fantazijas arba pikantiški prieskoniai jūsų miegamajame.
Kartais įprastas kasdienis seksas mums atsibosta, pradeda įgrįsti ir pradedame jausti mažesnį potraukį savo partneriui ir mažėjantį norą mylėtis. Vienas tokios problemos sprendimų – pikantiškos naujovės. Dažnai konservatyviai nusiteikusiam žmogui intymaus gyvenimo naujovės iš karto atrodo kaip iškrypeliškos, tačiau: kol mūsų erotinės fantazijos nedaro psichinės/fizinės žalos mūsų partneriui ir yra abipusis susitarimas, visos erotinės fantazijos yra normalios. Jeigu Jus jaudina fizinė jėga, t.y. pliaukštelėjimai ar stipresni sugriebimai , arba judesių apribojimas (surišimas, judėjimo suvaržy..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Mergvakaris ir bernvakaris sex shop'e!
Gegužė, birželis – tai metas, kai bene kiekvieno kalendoriuje rastume suplanuotą bernvakarį ar mergvakarį. Nesvarbu, ar savo, ar draugo, draugės, kaimyno, bendradarbio, vaikystės draugo – ši šventė visados turi būti įsimintina, smagi, kupina nuotykių ir linksmų potyrių. Tačiau išlydėtuvės į santuokinį gyvenimą turėtų būti ir pamokančios, informatyvios – todėl mes siūlome savo atnaujintą mergvakario ir bernvakario programą mūsų sex shope. Dešimtys kompanijų, įtraukusių į savo šventės programą apsilankymą pas mus, neliko nuviltos ir išsinešė pačius geriausius įspūdžius. Ko galima tikėtis atvykus..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Nori karštesnių pojūčių lovoje? Mūsų siūlymas – atsivėsink!
Dažnas mūsų parduotuvėn užsukęs ieško ko nors, kas įneštų pikantiškumo į jų intymų gyvenimą. Taip, sekso prekės yra vienas puikiausių būdų patirti kažką naujo, malonaus ir įdomaus, tačiau priemonių paįvairinti seksą rasime ir neišėję iš namų, o tiksliau – virtuvės.  Kaip žinoma, įžanga yra viena svarbiausių sekso dalių,  o gal ir pati svarbiausia, nes jos metu sužadinami viso kūno pojūčiai, odos receptorių darbas suaktyvėja, tampame jautrūs prisilietimams ir „ruošiame“ genitalijas būsimai tiesioginei sueičiai. Tas mūsų pavadintas pasiruošimas lemia kraujo suplūdimą į genitalijas, nat..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Stebuklingoji Kėgelio mankšta - kaip atlikti ir kokie jos rezultatai?
Daugelis iš mūsų, prieš vasaros sezoną ir ne tik, liejame prakaitą sporto salėse, treniruotėse, norėdami sustiprinti raumenis ir pagerinti savo savijautą ir sveikatą. Viską laikome natūraliu ir įprastu dalyku. Bet kaip Jūs reaguotumėte, jeigu pasakysime, kad apleidžiate vieną svarbiausių raumenukų grupių ir prarandate labai daug naudos, o būtent... malonumo? Taip, dubens raumenys, vaginaliniai, makšties raumenukai, Kėgelio raumenys – kaip visą tai bepavadintume, vis vien kalbėsime apie raumenų grupę, atsakančią už pojūčius užsiimant intymiais, lovos reikaliukais. Arnoldas Kėgelis – ginek..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Viskas apie Kėgelio mankštą, vaginalinius kamuoliukus bei treniruoklius
Daugelis iš mūsų, prieš vasaros sezoną ir ne tik, liejame prakaitą sporto salėse, treniruotėse, norėdami sustiprinti raumenis ir pagerinti savo savijautą ir sveikatą. Viską laikome natūraliu ir įprastu dalyku. Bet kaip Jūs reaguotumėte, jeigu pasakysime, kad apleidžiate vieną svarbiausių raumenukų grupių ir prarandate labai daug naudos, o būtent... malonumo? Taip, dubens raumenys, vaginaliniai, makšties raumenukai, Kėgelio raumenys – kaip visą tai bepavadintume, vis vien kalbėsime apie raumenų grupę, atsakančią už pojūčius užsiimant intymiais, lovos reikaliukais. Šiek tiek istorijos ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
10 žingsnių geresnės erekcijos link
Kaip būti ištvermingesniu,  padidinti, sustiprinti erekciją? Tai amžinas uždavinys. Yra begalės priemonių tai pasiekti, tačiau kaip sulaukti dar geresnio rezultato net vartojant maisto papildus ar naudojant pompą?  O galbūt nebandėte dar nieko ir nežinote nuo ko pradėti? Pradėkite nedelsdami, kuo anksčiau pradėsite – tuo greičiau pajusite malonius pokyčius. 1.       Vienas iš būdų pasiekti sveiką ir tvirtą erekciją – sveika mityba. Tikrai nevertėtų griebti mėsainio pietums ar sunkaus maisto vakarienei žinant, jog neužilgo galite sulaukti malonumo. ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
2013 metų perkamiausi
Nepastebimai prabėgus metams ir žengus į Naujųjų, 2014 metų slenkstį, dažnas iš mūsų reziumuoja praėjusius metus išskirdamas ką nors įsimintino, ką nors gero,malonaus, kartais ką nors liūdno ir pan. Įvairiuose intenetinėse svetainėse ir žiniasklaidoje taip pat matome įvairius top‘us, reziume, todėl ir mes nusprendėme apibendrinti praėjusius metus sekso prekių srityje. Vienareikšmiškai džiugino tai, kad jautėsi pagyvėjimas ir žmonių susidomėjimas sekso prekėmis. Mūsų kientai vis dažniau ir dažniau nesidrovėdami kreipėsi į mus ieškant ko nors ypatingo, kartais pagalbos, o kartais tiesiog pata..
skaityti daugiau
(0) komentarų
3 žaisliukai, kuriais galite mėgautis ir už miegamojo ribų!
Nors mes dar tik įpusėjame griaudami visus tabu, liečiančius sekso žaisliukų naudojimą, progresas yra – vis daugiau ir daugiau porų ir vienišių nesidrovi ir įsigyja sekso žaisliukų naudojimui tiek vienumoje, tiek aistringų akimirkų kartu metu. Daug kalbėjome apie porų vibratorius, aptarėme vibratorių tipus, koks jų tinkamiausias būtent Tau ir t.t. Šiandien aptarsime 3 sekso žaisliukus, kuriais gali mėgautis UŽ miegamojo ribų! Vaginaliniai kamuoliukai      Vaginaliniai kamuoliukai – per pastaruosius metus šokiruojančiai išpopuliarėjusi prekė, kurią perka įvairaus amžiaus..
skaityti daugiau
(0) komentarų