Susisiek per SKYPE

Vibratoriai

Vibratorius tai žaisliukas, kuris, atliekant solo partijas ar būnant su partneriu, visada palengvina kelią iki orgazmo.  Intymu.com siūlo labai didelį vibratorių asortimentą, kuriame kiekvienas atras sau tinkamiausią ir trokštamiausią prekę.

Be to Vibratoriai yra sekso prekių parduotuvės vizitinė kortelė. Todėl mes prekiaujame tik kokybiškomis sekso prekėmis, tad tokie prekiniai vardai kaip LELO, We – Vibe, Zini, Vibe therapy, Rocks-off, Fun Factory, OVO, B swish, MiNNA, KEY, Playsirs secret  ir kiti užima labai aukštas pozicijas mūsų asortimente.

Mes esame oficialūs LELO, Fun Factory atstovai.

 

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
Vibratoriai
B Swish - Bcurious
Pristatymas: Per 2 d.d.
Glotnus prisilietus, gražių formų ir turintis 7 funkcijas vibratorius. Įkraunamas ir vandeniui atsparus, todėl tinkamas naudoti vonioje ar d..
210.00Lt

Fetish Fantasy Series Vibrating Hollow Strap-On
Pristatymas: Per 2 d.d.
Tai tobulas vibratorius, tinkantis abiems partneriams. Tai tinkamas variantas poroje moteris - moteris arba norintiems patirti ypatingų pojū..
150.00Lt

Fetish Fantasy Series Vibruojantis Strap – on
Pristatymas: Per 10 d.d.
Šis vibruojantis strap – on puikiai tinka tiek jam tiek jai! Pritaikytas vyrams, nes specialiai sukurta anga varpai leidžia jaustis patogia..
150.00Lt

Lelo - Alia Vibrator
Pristatymas: Per 2 d.d.
Paremta 18 įvertinimais.
Alia yra žaismingas išorės masažuoklis, kurio spalvingas ir paprastas dizainas įkvepia daugybę intymių galimybių. Tinkamas žaidimams poroje,..
300.00Lt

Lelo - Elise 2
Pristatymas: Per 2 d.d.
Paremta 1 įvertinimais.
Elise 2 - tai puikus klasikinis vibratorius, užtemdantis net savo pirmtaką - vibratorių Lelo - Elise. Tai puikus meilės žaidimų objektas su ..
452.00Lt 395.00Lt

Lelo - Lyla 2
Pristatymas: Per 10 d.d.
Lelo - Lyla 2 - tai patobulinta Lelo - Lyla - vieno pažangiausių nuotolinio valdymo vibratorių versija. Šis vibrator..
375.00Lt

Lelo - Mia 2
Pristatymas: Per 2 d.d.
Mia 2 - tai nauja ankstesnio Lelo - Mia - USB pakraunamo lūpdažio formos vibratoriaus versija. Dabar jis - 100% atsparus vandeniui! ..
189.00Lt

Lelo - Mona 2 G taško vibratorius
Pristatymas: Per 10 d.d.
Lelo - Mona 2 - tai patobulintas LELO Mona G taško vibratoriaus versija. Vidutinio dydžio žaisliukas turi reikiamose vietose esančius&n..
375.00Lt

Lelo - Tiani 2
Pristatymas: Per 2 d.d.
Paremta 3 įvertinimais.
Tiani™ 2 Design Edition - tai patobulinta Lelo - Tiani - apdovanojimus pelniusio porų vibratoriaus versija.   ..
420.00Lt 360.00Lt

OhMiBod - Freestyle :W Vibrator
Pristatymas: Per 2 d.d.
Lietuviškas aprašymasSu šiuo nauju OhMiBod kiškučio tipo vibratoriumi, patirsite dvigubą malonumą ir dvigubai daugiau džiaugsmo. 3 standarti..
330.00Lt

Palmpower
Pristatymas: Per 2 d.d.
Nuraminkite savo jausmus su Palmpower masažuokliu. Šis galingas masažuoklis, dėka intensyvios vibracijos, suteikia ypatingus pojūčius visame..
227.00Lt

Vibe Therapy - Charger
Pristatymas: Per 2 d.d.
Silikoninis, įkraunamas, vandeniui atsparus intymių vietų masažuoklis, turintis 7 vibravimo funkcijas. - Pagamintas iš 100% medicininio s..
190.00Lt

We-Vibe 3
Pristatymas: Per 2 d.d.
Paremta 4 įvertinimais.
Pasidalinkite malonumu! Tai jaudina labiau, nei bet kada… Dabar – nuotolinio valdymo, atsparus vandeniui ir žymiai galingesnis! Kontro..
420.00Lt 319.00Lt

B Swish Be Gee deluxe
Pristatymas: Per 10 d.d.
Be Gee deluxe yra ne tik stilingo dizaino masažuoklis, bet ir 6 skirtingų vibracinių funkcijų fenomenalus vibratorius, kuris Jus patenkins v..
110.00Lt

Bad kitty double strap – on
Pristatymas: Per 10 d.d.
Paremta 1 įvertinimais.
Raudonas dvigubas Strap-on vibratorius. Užsegamas elastine juoda juosta. Trys vibracijų funkcijos, valdomos pulteliu. sekso prekes išmatavi..
138.00Lt

UŽSIPRENUMERUOKITE!
Ir gausite pigiausių prekių pasiūlymus!

El. paštas

Vardas

Užsiprenumeruoti Atšaukti

NAUJIENLAIŠKIS