Susisiek per SKYPE

Testuojamos prekės

Patikslinkite paiešką

Kviečiami visi norintys tapti sekso prekių testuotojais

 

Kiekvieną savaitę, Mes, intymu.com, išsiųsime vienam iš Jūsų sekso prekes, lubrikantus, apatinį trikotažą ar kitas erotines prekes nemokamai. Jūs nemokamai gausite prekę ir ją galėsite pasilikti sau visam laikui. Už tai mes norime gauti nuoširdžius, išsamius atsiliepimus apie prekes – tad tiek Jūs, tiek mes būsime laimėtojais.

ŠIS PUSLAPIS REGULIARIAI ATNAUJINAMAS, O PREKĖS SIUNČIAMOS KIEKVIENĄ SAVAITĘ, TODĖL VIS PASITIKRINKITE ŠĮ PUSLAPĮ IR PASIPILDYKITE SAVO PAGEIDAUJAMŲ PREKIŲ SĄRAŠĄ.

 

Ką man reikia padaryti???

1. Susikurkite profilį –profilis jums reikalingas tam, kad sumuotųsi lojalumo taškai, bei galėtumėte dalyvauti kitose mūsų akcijose.

2. Parašykite atsiliepimą apie sekso prekes, lubrikantus, vibratorius, apatinį trikotažą, žaisliukus arba apie visą kitą, ką įsigijote, taip pat apie tai, kaip buvote aptarnauti. Kai parašysite keletą atsiliepimų, Jūs turėsite galimybę tapti mūsų testuotoju.

3.  Perskaitykite mūsų gidąKaip parašyti Intymu.com parduotuvei puikų atsiliepimą apie sekso prekę

4. Profilyje nurodykite savo tikslius duomenis, adresą – be tikslių Jūsų duomenų ir adreso mes negalėsime pristatyti testuojamo produkto.

5. Susikurkite pageidavimų sąrašą – pradėkite savo pageidavimų sąrašą nuo „Testuojamų produktų“ ir susidėkite pageidaujamus. Savo paskyroje nekeiskite jokių parametrų, nes mes turime matyti, ko jūs pageidaujate.

Kas nutinka toliau???

Mes atsiųsime  jums elektroninį laišką, jog esate išrinktas testuotoju, o paskui Jūsų adresu Lietuvos paštu iškeliaus ir testuojama erotinė prekė. Jūs turite parašyti savo atsiliepimą kaip įmanoma greičiau ir išsamiau, išdėstę jūsų atsiliepimą apie prekę. Jūs privalote parašyti atsiliepimą per vieną mėnesį, kitaip jis nebus užskaitytas. Priminsime, jog parašę atsiliepimą Jūsų šansai kitą kartą dalyvauti prekių testavimuose dar labiau padidėja. Mes rūpinamės savo klientais ir mums reikalingi patikimi ir nuoširdūs pirkėjai bei  jų išsami nuomonė apie prekes.

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
Testuojamos prekės
S&M - BREATHABLE BALL GAG
Pristatymas: Per 2 d.d.
Juodos spalvos burnos kaištis su dirželiu. Skylės kamuoliuke leidžia patogiai ir saugiai naudoti šį žaisliuką lovoje, o dirželis tiks bet ko..
16.00€

Secura Dark Desire 12 vnt.
Pristatymas: Per 10 d.d.
Juodos spalvos prezervatyvai su minkštais stimuliuojančiais iškilimais, suteikiančiais moterims papildomo malonumo lytinių sakntykių metu. ..
8.00€

BATHMATE - HYDROMAX X40
Pristatymas: Per 10 d.d.
Bathmate Hydromax X40 - tai hidrotechnologinis prietaisas varpos ilginimui ir sveikatai. Dydis: 33,5 cm aukščio (visas aukštis), 6,6 cm d..
139.00€

Fetish Fantasy Series Bow-Tie Bondage Kit
Pristatymas: Per 2 d.d.
Seksualus rinkinukas, mėgstantiems įvairovę! Rankų ir  kojų minkštų antrankių rinkinukas leis suvaržyti jūsų antrąją pusę ir pasinerti ..
27.00€

Lelo – Hula Beads
Pristatymas: Per 2 d.d.
Visiška naujovė sekso prekių lentynose – elitinių Lelo kūrėjų naujausias žaisliukas moterims – tai Hula Beads. Tai pirmasis pasaulyje vibruo..
179.00€

TANTUS - BEND OVER BEGINNER HARNESS KIT
Pristatymas: Per 10 d.d.
Paremta 1 įvertinimais.
Komfortabilus ir idealus pradedantiesiems – tai naujasis Tantus Bend Over Harness rinkinys. Rinkinį sudaro du iš aukščiausios kokybės siliko..
100.00€

UŽSIPRENUMERUOKITE!
Ir gausite pigiausių prekių pasiūlymus!

El. paštas

Vardas

Užsiprenumeruoti Atšaukti

NAUJIENLAIŠKIS