Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Ar įmanoma laimė atviruose santykiuose?

Paskelbė admin 2019/07/01 0 Komentaras (-ai)

 

 

Atviri santykiai - tai tokia santykių rūšis, kada jūs turite vieną pagrindinį partnerį, tačiau su jo arba be jo žinios galite užsiimti seksu ir megzti pažintis su kitais, jus traukiančiais žmonėmis. Atvirų santykių rezultatas yra ir svingas, keitimasis partneriais ar grupinis seksas. Tačiau šį kartą mes norėtume padėti jums sužinoti ne tik apie seksą, bet ir apie pačią atvirų santykių eigą - kaip tokius santykius paversti sėkmingais? Ar gali vadinamasis open-relationshipišvis egzistuoti tarp dviejų, vienas kitą mylinčių žmonių ir kada to jums tikrai reikia?

 

 

 

Kada juos rinktis verta?

 

 

Gerai žinoma, jog kai kurie žmonės turi didesnį seksualinį varikliuką arba „libido“ už kitus. Tai – faktas. Dėl to ne visada net ir labai mus mylintys žmonės sugeba patenkintivienas kito lytinį potraukį. Tokiais atvejais dažniausiai galimi du scenarijai – nepatenkintieji partneriai užgniauš liūdesį savyje arba ims sukti „į kairę“. Kad to nebūtų, dažnai žmonės pasirenka skyrybų kelią, kuris apsaugo nuo vienas kito įskaudinimo. Visgi yra paprastesnis tokios problemos sprendimo būdas – atviri santykiai.

Juos rinktis verta tada, kai nenorite vienas kito skaudinti, tačiau matote, jog kažkuriam iš jūsų trūksta seksualinės palaimos, seksualinių nuotykių arba tiesiog nesijaučiate pilnai laimingi kasdienėje rutinoje.

 

 

Susipažinkite su didžiausiomis klaidomis, kurias žmonės daro pradėdami atvirus santykius

 

 

Tikrai nė vienas negalėtume drąsiai teigti ir tuo pačiu įrodyti faktą, kad esame tobuli, nesvarbu, kaip smarkiai to norėtųsi. Pasirinkdami atvirus santykius, žmonės daro daug klaidų, nes klaidos santykiuose yra natūralios. Jos atsiranda tada, kai nėra patirties, trūksta žinių arba būna spaudimas iš vidaus, išorės (stresas). Atviriems santykiams kenkia ne tik nepasiruošimas, bet ir blogas požiūris į juos. Negerai yra tada, kai žmogus į visa tai dažniau žiūri kaip į žaidimą, o ne į rimtą palaimos paiešką kartu su savo dabartine antrąja puse.

Štai pagrindinės klaidos, kurias žmonės daro pasinerdami į atvirus santykius:

  • Galvoja, jog atviri santykiai - „žalia korta“ seksui su kitais partneriais, taip pamiršdami apie savo santykius. Nors atviri santykiai reiškia, kad jūs nebebūsite išskirtiniai vienas kitam, tačiau yra bendros ribos, susitarimai bei tų „senųjų“ santykių svarba.
  • Nutolimas nuo savo tikrųjų partnerių. Susiradę meilužį(-ę) arba kitą draugą(-ę), žmonės mažiau dėmesio skiria savo seniesiems santykiams ir dėl to antrosios pusės jaučiasi apleistos.
  • Juos renkasi vien dėl sekso su kitais asmenimis. Aišku, tai pats išskirtiniausias ir turbūt pats maloniausias atvirų santykių elementas, bet taip žmonės daro ne tik dėl sekso. Pirmoje vietoje turėtų būti judviejų laimė būnant poroje, o ne kažkas kito.
  • Poros atvirus santykius renkasi rimtai apie tai nepasikalbėjusios, nepasvarsčiusios alternatyvų. Galima rasti ir tokių atvejų, kai po viso to iškyla pavydo scenos, nes kažkuris „neištikimas(-a)“ buvo pirmiau už kitą. Čia reikia bendro, gerai apgalvoto kompromiso, o ne skubotų sprendimų.

 

 

Didesnis atvirumas – didesnis sėkmės faktorius

 

 

Prieš išbandydami atvirus santykius (kadangi juos pradėjus – rasti kelią atgal bus sunku), pasikalbėkite su partneriu ir pamėginkite tam tikras alternatyvas. Nebūtinai atviri santykiai yra tai, ko jums trūksta iki pilnos laimės. Džiaugsmą į santykius grąžinti arba atnešti galės ir sekso žaislai.

Būkite atviri apie savo lūkesčius, fantazijas. Kartais gali reikėti visai nedaug. Tik vieno pokalbio.

 

 

Išskirtinės intymu.com rekomendacijos

 

 

Kad atviri santykiai netaptų klaida, o juos pasirinktumėte tik tada, kai jie iš tiesų jus pavers laimingais, intymu.com paruošė išskirtines, unikalias rekomendacijas. Dažniausiai poros pačios pastebi, jog į atvirus santykius pastūmi aistros ar seksualinių potyrių stoka sekse. Trumpai tariant, kai mylėtis pasidaro nuobodu,žmogus galvoja, kad kitas žmogus išspręs jų problemas. Visgi yra ne viena priemonė, kuri padės paįvairinti seksualinį gyvenimą dar būnant dviese.

 

Nuotoliniu būdu valdomi sekso žaislai – dėl darbo, mokslų ar kitų priežasčių laiką atskirai turinčios leisti poros išgyvena nelengvą laikotarpį. Ilgas buvimas be vienas kito šalia daro įtaką jūsų jausmams, požiūriui vienas į kitą ir, be abejonės, seksualiniam pasitenkinimui. Klasikinis masturbatorius ar vibratorius padės išspręsti problemą vieną, du, galbūt tris vakarus, tačiau ne ilguoju laikotarpiu. Artumo, net ir turint tokius žaisliukus, gali trūkti.

 

Tačiau to artumo tikrai trūks mažiau, jeigu pasidomėsite ir įsigysite nuotoliniu būdu valdomą žaisliuką. Tai šiokia tokia revoliucija sekso žaisliukų industrijoje, kadangi jie leidžia išdykauti vienas su kitu net ir tada, kai nesate kartu, o jus gali skirti ir ištisi vandenynai. Turėdami išmaniojo telefono pagalba valdomą vibratorių, masturbatorių arba kitą žaisliuką, galėsite nevaržomai jaudinti vienas kitą telefoninio sekso, susirašinėjimo metu arba kalbėdami per vaizdo skambutį.

 

Sekso žaislai poroms – jeigu jūsų poroje yra taip, jogpasigendate seksualinio „gaivumo“ bei norite išbandyti kažką naujo, reikėtų pasvarstyti apie sekso žaisliukus poroms. Porų vibratorius sukurs ne tik orgazmų vertas akimirkas, bet ir stiprų ryšį tarp partnerių, skatins domėtis partnerio kūno kalba, tyrinėti vienas kitą, ieškoti maloniausių padėčių ar vietų. 

 

Rašyti komentarą