Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Išlaisvinkite savo erotines fantazijas arba pikantiški prieskoniai jūsų miegamajame.

Paskelbė admin 2017/01/24 1 Komentaras (-ai) Sekso patarimai,

Kartais įprastas kasdienis seksas mums pradeda įgrįsti ir jaučiam mažesnį potraukį savo partneriui ir mažėjantį norą mylėtis. Vienas tokios problemos sprendimų – pikantiškos naujovės.

Dažnai konservatyviai nusiteikusiam žmogui intymaus gyvenimo naujovės iš karto atrodo kaip iškrypeliškos, tačiau: kol mūsų erotinės fantazijos nedaro psichinės/fizinės žalos mūsų partneriui ir yra abipusis susitarimas, visos erotinės fantazijos yra normalios. Jeigu Jus jaudina fizinė jėga, t.y. pliaukštelėjimai ar stipresni sugriebimai , arba judesių apribojimas (surišimas, judėjimo suvaržymas antrankiais arba pančiais) – drąsiai pasiūlykite tai savo partnerei/partneriui. Tačiau visada atsiklauskite ir sužinokite, ką apie tai mano jūsų partneris/partnerė, ar jam/jai tai priimtina.

Erotinė literatūra yra puikus būdas atskleisti savo partneriui savo erotines fantazijas. Pasiūlykite paskaityti vienumoje arba kartu grožinės arba mokslinės literatūros apie seksą  ir pakalbėkite apie tai, ką galėtumėte išbandyti kartu. Pokalbiai ir idėjų aptarimas – raktas ne tik į naujas patirtis, bet ir darnius tarpusavio santykius.

Prieš įgyvendinant bet kokio pobūdžio ir „lygio“ erotines fantazijas, sugalvokite sutartinį žodį, kuriuo galėsite nutraukti savo žaidimus, nes kartais elementarus NE arba SUSTOK gali reikšti visai atvirkščiai – ne, nesustok, tęsk tai ką darai!

Jeigu norite išbandyti analinį seksą, nepamirškite jam tinkamai pasiruošti. Naudokite daug lubrikanto, neskubėkite. Analinės sueities „pradinukams“ patariame įsigyti ir išbandyti įvairius atpalaiduojančius gelius arba purškalus – tokiu būdu įsiskverbimas bus žymiai lengvesnis, o paskui sekantis veiksmas bus taip pat sklandesnis. Analinis seksas gali suteikti nepakartojamą malonumą, jei abu partneriai bus tam nusiteikę, pasiruošę.

Seksualinių fantazijų įgyvendinimas yra labai svarbus kiekvienoje poroje, nes elementaru, kad jeigu svajojate ką nors patirti su savo partneriu ar partnere, turite apie tai bent jau pasikalbėti. Jeigu jūsų antrosios pusės reakcija bus pritarimas – jūsų santykiai galės persikelti į aukštesnį pasitikėjimo lygį ir be abejonės, naują malonumų patirimą.

1 Komentaras (-ai)

WkYxnTGh:
2022/10/02, 16:17:45, www.vulnweb.com
Atsakyti

1

WkYxnTGh:
2022/10/02, 16:17:48

1

Rašyti komentarą