Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Kodėl jums nepavyksta pasiekti orgazmo? (moterims)

Paskelbė admin 2019/07/30 0 Komentaras (-ai)

 

 

 

Net ir moterų, turinčių reguliarius ar labai mylimus sekso partnerius tarpe apie 50 procentų dailiosios lyties atstovių reguliariai nejaučia orgazmo. Kontrastas su vyrais, iš kurių beveik 90 procentų tokį malonumą apturi. Problema su orgazmo pasiekimu daugumos moterų gyvenime yra išsprendžiama. Reikalas toks, kad didžiąja dalimi damos orgazmas yra susietas su trapia bei dažnai poveikiui neatsparia psichologija, tad moterys pačios sau blokuoja orgazmą. Aišku, yra ir kitų priežasčių, trukdančių „užkopti į O kalno viršūnę“. Panagrinėkime jas visas bei paieškokime patogiausių sprendimų.

 

 

Kodėl nepavyksta pasiekti?

 

 

Paimti ir iš kavos tirščių išburti, kodėl gi būtent jums nepavyksta pajusti orgazmo – neįmanoma. Yra tikrai daugiau nei viena galimybė bei faktorius, darantis įtaką moters seksualiniam komfortui bei jo kulminacijai – orgazmui. Dėl to, kad pavyktų lengviau išanalizuoti situaciją, imame lygiavertes sąlygas vyrui ir moteriai. Tebūnie tai vienos nakties nuotykis, kada vyras ir moteris yra menkai tarpusavyje pažįstami arba susipažino tik šį vakarą. Jie kartu praleidžia keletą valandų ir sugula į lovą. Po akto apie ~85 procentus vyrų sugebėjo pasiekti visą patirtį vainikuojantį orgazmą, tuo tarpu tik 10-15 procentų moterų galėjo pasakyti tą patį.

 

Pačios moterys tai aiškina tuo, jog pilnai neatsipalaidavo arba, kad partneriai nepažįsta jų kūnų bei nesugeba tinkamai patenkinti. Taip pat dažnai paminima ir per trumpa akto trukmė, vyras per greit baigė. Ne kiekvienas vyras gali mylėtis valandų valandas, ypač su nauja partnere, todėl ir pačiai reikia rūpintis savimi ir savo malonumu. Vienos nakties nuotykio atveju nereiktų bijoti kalbėti ir paminėti savo poreikius, o ilgesnių santykių eigoje – padėti partneriams suprasti, ko norite, kadangi minčių skaityti niekas nemoka.

 

Štai 6 pagrindinės, vienos Klivlendo (miestas JAV) klinikos įvardytos priežastys, trukdančios moteriai pasiekti orgazmą:

 1.  Jūs nesimasturbuojate. Yra sąryšis tarp savęs tenkinimo bei orgazmų. Tai susiję ne tik dėl to, kad moteris ima geriau pažinti savo kūną, bet ir dėl to, jog ji išmoksta fantazuoti, sekse galvoti tik apie malonius dalykus.
   
 2.  Jūsų kūne yra per mažai drėgmės. Dehidratacija bei skysčių trūkumas yra rimta problema. Tai veikia ne tik seksualinius, bet ir kitus gyvenimo aspektus. Per mažai vandens jūsų organizme sekso metu gali trukdyti pasiekti orgazmą, nes makštis savaime nesilubrikuos, o iš skysčių nepakankamumo išsivystęs nuovargis arba vidurių užkietėjimas taip pat nepadeda.
   
 3.  Per daug sėdite. Dubens srities bei apatiniai pilvo raumenys yra pamatinės kūno dalys, padedančios kontroliuoti orgazmą bei seksualinius potyrius. Pernelyg ilgai praleisdama sėdomis nusilpninate savo dubens raumenis.
   
 4.  Geriate netinkamus vaistus. Antidepresantai, kraujo spaudimą reguliuojantys vaistai, kontraceptikai – visi šie vaistai gali prisidėti prie sunkumų pasiekti orgazmą. Jie išbalansuoja hormonus, o netinkamai veikiančios organizmo funkcijos nesukurs lubrikacijos, neleis atsipalaiduoti.
   
 5.  Jūs nelaiminga. Skamba kiek per paprastai, ar ne? Nelaiminga moteris negali mėgautis seksu dėl oksitocino, dar vadinamu laimės hormonu, stokos organizme. Jūs jaučiate stresą ir seksas tampa nemalonus. Glamonės, romantiškos akimirkos su artimu vyru bei pozityvios emocijos turėtų padėti subalansuoti oksitocino lygį.
   
 6.  Jūs bijote nebesikontroliuoti. Turbūt pagrindinė moterų problema lovoje – susikaustymas ir baimė. Dailiosios lyties atstovėms tampa sunku mėgautis momentu bei seksu, tuo tarpu vyrai  nejaučia maksimalaus moters potencialo lovoje arba nepatiria maksimalaus malonumo. Lovoje tiek vyrai, tiek moterys gali ir turi atsipalaiduoti - tai visa sekso esmė. Jeigu jumis „nepasirūpina“ ir jums per sunku atsipalaiduoti – laikas apie tai pasikalbėti arba keisti partnerį.

Viską susumavus, gauname keletą aiškesnių orgazmui trukdančių veiksnių. Tai yra moters gyvensena, moters hormonų balansas, jos partnerio indėlis į seksą, moters nusiteikimas, požiūris į seksą ir lubrikacija. Sutvarkius visus šiuos akcentus – „O“ turėtų būti lengviau pasiekiamas.

 

Rašyti komentarą