Mes naudojame slapukus siekdami individualizuoti Jūsų naršymo patirtį ir Jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent Jums. Paspaudę „sutinku“ arba toliau tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų įdiegimu ir naudojimu. Savo sutikimą galėsite atšaukti bet kuriuo metu, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Detaliau apie slapukus skaitykite čia

Stebuklingoji Kėgelio mankšta - kaip atlikti ir kokie jos rezultatai?

Paskelbė admin 2017/01/31 0 Komentaras (-ai) Sekso patarimai,

Daugelis iš mūsų, prieš vasaros sezoną ir ne tik, liejame prakaitą sporto salėse, treniruotėse, norėdami sustiprinti raumenis ir pagerinti savo savijautą ir sveikatą. Viską laikome natūraliu ir įprastu dalyku. Bet kaip Jūs reaguotumėte, jeigu pasakysime, kad apleidžiate vieną svarbiausių raumenukų grupių ir prarandate labai daug naudos, o būtent... malonumo?

Taip, dubens raumenys, vaginaliniai, makšties raumenukai, Kėgelio raumenys – kaip visą tai bepavadintume, vis vien kalbėsime apie raumenų grupę, atsakančią už pojūčius užsiimant intymiais, lovos reikaliukais.

Arnoldas Kėgelis – ginekologas, išradęs perineometrą (perineometer), kuriuo buvo matuojamas dubens raumenų stiprumas juos sutraukiant. Vėliau šis gydytojas sukūrė pratimus, kuriais yra stiprinamas dubens raumenų tonas. Pradžioje šia mankšta buvo siekta užkirsti kelią šlapimo nelaikymui, tačiau ilgainiui buvo pastebėti neįtikėtini rezultatai, liečiantys intymų gyvenimą. Šių treniruočių pagalba moterys jausdavo žymiai daugiau malonumo mylintis su partneriu, o kai kurios, niekada negalėjusios pasiekti vaginalinio orgazmo, jį patyrė. Kėgelio pratimai taip pat skatina aktyvesnę kraujo apytaką, todėl padidėja jautrumas ir patiriami sekso metu pojūčiai.

Tačiau tai nėra vienintelė nauda, gaunama treniruojant dubens raumenis. Kėgelio mankšta padeda pasiruošti gimdymui, palengvindama raumenų susitraukimus jo metu, taip pat treniruotės padeda greičiau atstatyti makšties raumenų tonusą ir po gimdymo.

Be to, nemažą skaičių moterų kankina šlapimo nelaikymo problemos, todėl šios mankštos dėka jų išvengiama vyresniame amžiuje, po nėštumo ir pan.  

Kėgelio treniruotės yra naudingos ne tik moterims, bet ir vyrams (!), tačiau šiame straipsnyje aptarsime būtent moteriškųjų dubens raumenų treniravimo būdus bei detalesnius privalumus:

Geresnis seksas: treniruojami dubens raumenys tampa žymiai jautresni, į juos suplūsta daugiau kraujo, suaktyvėja nervinės galūnės. Toms moterims, kurios nėra anksčiau pajutusios vaginalinio orgazmo (o tokių yra labai daug) atsiranda reali galimybė pajusti jį!

Šlapimo nelaikymo problemų atsikratymas: nemažas skaičius moterų, dažniausiai po gimdymo arba prasidedant senėjimo procesui, nesulaiko šlapimo juokiantis, kosėjant, čiaudint ir pan. „Kėgelio raumenį“ būtent ir atrandame, kada sulaikome šlapimą besišlapinant – jį sustiprinus nemalonios situacijos susijusios su šlapimo nelaikymu liks praeityje.

Greitesnis atsistatymas po gimdymo/pasiruošimas gimdymui: Treniruojant dubens raumenis prieš gimdymą pasiruošiame būsimiems jų susitraukimams gimdymo metu – daugeliui moterų jie būna mažiau skausmingi bei lengviau ir greičiau praeinantys. Po natūralaus gimdymo, kai dubens raumenys išsitempia maksimaliai, užtrunka laiko, kol jie atsistato į priešgimdyvinę būseną bei atgauna jautrumą. Kėgelio mankšta geriausiai gelbėja grįžtant prie aktyvaus lytinio gyvenimo.

Dėl tokių rezultatų verta lengvai pasimankštinti, argi ne?

Tačiau pats pagrindinis klausimas – kur gi yra tas kėgelio raumuo, kaip jį atrasti ir kaip jį treniruoti?

Taigi – kai šlapinatės, pabandykite sulaikyti šlapimą – raumuo, kuris suveikia šlapimo sustabdymo metu ir yra tas mums reikalingas treniruoti raumuo.

 

Treniruočių būdai

Na, kadangi jau atradome tai, ką bandysime treniruoti, aptarsime keletą populiariausių treniravimosi būdų, o tiksliau du – su priemonėmis ir be jų.  Populiariausias šiai dienai vumbildingo (taip vadinasi ši dubens raumenukų mankšta) pratimai yra atliekami su priemonėmis – originaliuoju Magic banana bei vaginaliniais kamuoliukais. Pratimų esmė bus tiesiog naudojamus objektus suspausti, pastumti, išlaikyti jų svorį ir pan.

Mankštintis be pagalbinių priemonių yra gal šiek tiek sudėtingiau, nes reikės tiksliai atlikti įvairius raumens sutraukimo bei atpalaidavimo būdus. Visų tipų pratimus galite rasti smulkiai aprašytus internete. Pagrindinis aspektas yra išsirinkti Jums labiausiai patinkančią treniruotę. 

Niekada nesidrovėkite pasiteirauti savo ginekologo apie tai, kaip reikia atlikti pratimus ir kokia jų nauda moteriai. Profesionalus patarimas leis jums dar geriau ir greičiau pagerinti jūsų intymiųjų raumenukų tonusą ir džiaugtis realiais rezultatais. 

Rašyti komentarą